Про роботу зі звереннями громадян

про роботу дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №39

зі зверненнями громадян у 2013 року

У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №39 Харківської міської ради» робота зі зверненнями громадян проводиться відповідно до Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указів Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», «Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення» (№241/97).

Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади та місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової Інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. №348, Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 №858, в дошкільному закладі систематизовано нормативно-правові документи з даного питання, ведеться книга реєстрації обліку  пропозицій, заяв та скарг громадян, які надходять безпосередньо до дошкільного закладу. Порядок  формування   справ  за зверненнями громадян та їх комплектація здійснюється відповідно до нормативних вимог.  Матеріали зберігаються у номенклатурній  справі 01-53.

За ІІІ квартал 2013 року до дошкільного закладу письмові звернення громадян не надходили.

За формою надходжень:

Ø поштою – 0,

Ø на особистому прийомі – 29 ,

Ø через органи влади: Харківська міська рада – 0,

Ø Адміністрація Московського району ХМР – 0,

Ø від інших органів, установ (Департамент освіти ХМР) –  0.

Кількість звернень на особистих прийомах завідувача

дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №39 за ІІІ квартал 2013 р

Індекс

ІІІ кв.

ІІ кв.

Кадрові питання (працевлаштування)

7

Влаштування дітей в навчальні заклади

22

51

43

53

Дошкільним закладом проводиться робота по виконанню Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” щодо недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих відповідей, із порушенням установлених законодавством термінів. Відповідно до наказу управління освіти  від 02.01.2013 №03-аг «Про організацію роботи зі зверненнями громадян у 2013 році» затверджено графік особистого прийому громадян. Інформацію про час і місце прийому розміщено на сайті дошкільного закладу. Графіки прийому громадян  дотримуються.

Таким чином, діяльність дошкільного закладу у ІІІ кварталі 2013 року була спрямована на виконання законодавчих актів щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, надання конкретної допомоги заявникам у вирішенні обґрунтованих заяв і скарг, прийняття вичерпних заходів з дотримання і захисту законних інтересів громадян.

Кількість звернень на особистих прийомах завідувача

дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №39 за  2013 рік

Індекс

ІV кв.