Всеукраїнський фестиваль дитячого театралізованого мистецтва

Фестиваль дитячого театрального мистецтва в ДНЗ

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року Міністерство освіти і науки оголосило проведення з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів. Фестиваль проводиться з метою активізації творчого потенціалу, виявлення та розвитку талановитих дітей дошкільного віку.

В період з 17.02.2014 по 21.02.2014 в нашому дитячому садку заплановано проведення Тижня дитячого театрального мистецтва за участю дітей різних вікових категорій та батьків вихованців.

Заходи до проведення

Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва

в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №39

з17 лютого по 21 лютого 2014 року

Зміст роботи

1

Провести нараду при завідувачі  про проведення Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва  у дошкільному навчальному закладі з 16.02.2014 по 21.02.2014

14.02.2014

Матвейченко І.В., завідувач

2

Провести з дітьми:

Театралізоване дійство «У світі фарб»

Настільний театр «Ріпка»

Ляльковий театр «Колобок»

Тіньовий театр «Рукавичка»

Гра-драматизація «Театр квітів»

Ляльковий театр «Царівна жаба»

Настільний театр «Лисиця та журавель»

Театралізація казки «Вовк та семеро козенят»

Пальчиковий театр «Колобок»

Гра-драматизація «Неслухняні курчата»

Театралізована гра «Блакитними дорогами»

Пальчиковий театр «Лісова пригода»

17.02.2014 -21.02.2014

Вихователі всіх вікових груп, музичні керівники

3

Консультація для педагогів «Засоби образної та емоційної виразності під час театралізованої діяльності дітей».

17.02.2014

Айвазовська М.М., музичний керівник

5

Оформлення та розміщення матеріалів у інформаційні батьківські куточки «Театралізація в дошкільному навчальному закладі»

20.02.2014

Вихователі всіх вікових груп

7

Розмістити інформацію на сайті дошкільного навчального закладу про хід проведення фестивалю дитячого театрального мистецтва.

21.02.2014

Кудрич О.В., вихователь -методист