Правила прийому до ДНЗ

Зарахування дитини до дошкільного навчального закладу - це відповідальний момент як для батьків, так і для керівника закладу. З цього моменту починаються юридичні відносини між батьками та працівниками дошкільного навчального закладу, тому всі повинні чітко усвідомлювати міру відповідальності за ці відносини, а починаються вони з першої зустрічі у завідувача дошкільного навчального закладу.

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури реєстрації та вільного доступу до інформації з 2013 року в місті запроваджена електронна реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади. Електронна реєстрація дітей дає можливість батькам, не виходячи з дому, через Інтернет, поставити свою дитину на чергу до будь-якого дошкільного навчального закладу міста, що забезпечує прозорість влаштування до дитячого садка. Також створено умови для спостереження за місцем дитини, просуванням черги. Крім того, можна переглянути всю необхідну інформацію про дошкільні навчальні заклади міста (кількість груп, їх наповнюваність). Для того, щоб стати на електронну чергу необхідно вийти на сайт reg.isuo.org та заповнити форму у розділі «Мої заявки» (правила та інструкція заповнення вказані на сторінці сайту).  Просимо звернути увагу на те, що заявку можна подати лише в один дошкільний навчальний заклад. Кожна дитина дошкільного віку перед вступом до дошкільного навчального закладу має пройти електронну реєстрацію. При виникненні труднощів звертайтесь до обраного вами дошкільного навчального закладу.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

1. Направлення відділу освіти.
2. Заява від батьків про зарахування дитини до дошкільного закладу.
3. Копія свідоцтва про народження дитини (та оригінал).
4. Медична картка.

Батькам необхідно:

1. Подати заявку на сайті "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади".
2. Взяти у районному відділі освіти направлення.
3. Подати  заяву про прийняття дитини до дитячого закладу.
4. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
5. Надати медичні документи, листок щеплення.
6. Надати всі дані про дитину, про особливості харчування, життєдіяльності.
7. Ознайомитися зі статутом закладу, умовами прийому до дошкільного навчального закладуіз дитиною.
8. Дати згоду на використання персональних даних.
9. Познайомитися із майбутнім вихователем Вашої дитини та отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду.
10. За бажанням разом з дитиною відвідати психолога дошкільного закладу.

Набір дітей в дитячий садок здійснюється протягом навчального року (при наявності вільних місць).