Консультпункт

Відповідно до наказу Міністерства освіти і  науки, молоді та спорту України від  30.06.2011р. № 714 «Про затвердження примірного Положення про консультативний центр для батьків  або осіб, які їх замінюють і дітей,  які виховуються в умовах сім’ї», з метою забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання,  надання психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї в дошкільному навчальному закладі №39 створено консультативний пункту для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї.

Склад спеціалістів, залучених  до роботи в Консультативному пункті, у складі:

Приходько Вікторія Андріївна, вихователь;

Жила Валентина Олексіївна, вихователь;

Бокова Ганна Олександррівна, вихователь,

Ткачова Надія Іванівна, практичний психолог

Мельникова Анжеліна Валеріївна, старша медична сестра.

Організовано короткочасне відвідування дітьми неохопленими дошкільною освітою дошкільного навчального закладу на період занять.

Заняття проводяться за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» на базі консультативного пункту дошкільного навчального закладу за напрямками:

1. Мовленнєва компетентність (елементи грамоти) – Бокова Г. О.;
  2. Пізнавальна компетентність (логіко-математичний розвиток) - Жила В. О.;
  3. Художньо-естетична компетентність – Приходько В. А;
  4. Фізичний розвиток і здоровий спосіб життя – Мельникова А. В.

Продовжується робота консультативного пункту «Сім΄я» з метою надання методичної, діагностичної та консультативної допомоги сім΄ї:

• Вихователі – понеділок
  • Старша медсестра – вівторок
  • Практичний психолог – середа
  • Вихователь-методист – четвер
  • Завідувач – середа, п’ятниця.

Безпосереднє  керівництво та контроль за виконанням положення Консультативного пункту здійснюється завідувачем дошкільного навчального закладу № 39, на базі якого  організована його діяльність.

Графік роботи

консультативного пункту для батьків, дітей  які не відвідують дошкільний навчальний заклад  № 39

на 2013/2014 навчальний рік

• Організувати короткочасне відвідування дошкільного навчального закладу на період занять.

• Проводити заняття за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» на базі консультативного пункту дошкільного навчального закладу:
    1. З навчання грамоти – 1 середа в 9.30;
    2. Заняття з математики – 2 середа в 10.00;
    3. Підготовка руки до письма – 3 середа  в 10.30;
    4. Міні-заняття – 4 п’ятниця з 9.00 – 11.00.

• Запросити дітей та батьків на свята:
  1. Свято Нового року – грудень;
  2. Випуск дітей у школу – травень.

• Виготовити тематичні папки-пересувки: «Підготовка дитини до школи», «Вимоги до фізичного розвитку» - листопад, лютий.

• Продовжити роботу консультативного пункту «Сім΄я» з метою надання методичної, діагностичної та консультативної допомоги сім΄ї.

• Провести консультації на базі консультативного пункті:
    1. Практичний психолог – середа;
    2. Старша медична сестра – вівторок;
    3. Завідувач – середа, п’ятниця;
    4. Вихователь – методист – четвер;
    5. Вихователі - понеділок.

• Організувати проведення зборів для батьків на базі дитячого дошкільного навчального закладу з метою ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо підготовки дітей до школи – січень 2014.